FRESCO KONAKLARI | KAPADOKYA


Önce Sağlık

DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYIN

Değerli misafirimiz,

İçinde bulunduğumuz koşullarda sağlığınız her zamanki gibi önceliğimiz. Sizleri sağlıklı bir şekilde ağırlamak ve yine sağlıklı bir şekilde uğurlamak için tüm çalışma arkadaşlarımız ile konforunuzdan ödün vermeksizin çalışıyoruz. Bizler sizleri evimizde ağırlıyormuşcasına hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Yaptığımız çalışmalar ve önlemler sonucunda Kültür Turizm Bakanlığı'nın vermiş olduğu Güvenli Turizm Sertifasını almaya hak kazandık.

Aldığımız önlemleri sizlerle kısaca paylaşmak istiyoruz.

* Konaklamış olduğunuz odada son 48 saatte tedbir amaçlı olarak herhangibir konaklama yapılmamıştır.


* Tüm odalarımız, hijyen ve temizlik eğitimi almış, ayrıca sertifikalı çalışma arkadaşlarımız tarafından el değmeden özel dezenfentanlar ile temizlenmektedir.


* Klimalarımız her konaklama sonrası kontrol edilmekte, filtreleri özel dezenfektanlar ile temizlenmektedir.


* Odanızda kullanacağınız/kullandığınız tüm ürünler/malzemeler en az 48 saat öncesinde el değmeden temizlenmiş, dezenfekte edilmiş ve sizler için koruma altına alınmıştır.

* Sularımız düzenli olarak kontrol edilmekte, klor, sertlik (ppm) ve genel kontrol ölçümleri yapılmaktadır.

* Tüm misafirlerimizin her gün düzenli ateş ölçümleri yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir belirtide sağlığınız ve güvenliğiniz için sizleri en kısa zamanda ilgili sağlık birimine ulaştırmak için gerekli tüm planlamalarımızı yapmış bulunuyoruz.

* Tesisimizde kullanacağınız tüm alanlar, sizin kullanımınız için özel olarak dezenfekte edilmiştir.


* Sizlerin ve tüm çalışanlarımızın sağlığı için, lütfen uygun olmadığını ve risk teşkil edeceğini düşündüğünüz konuları bizlere iletiniz. Sağlığınız önceliğimiz... Bu konuda taviz vermeyeceğimizi bilmenizi isteriz.


* Asansörlerimiz, merdivenlerimiz, ortak kullanım alanında bulunan oturma gruplarımız düzenli olarak ve her misafirimizin kullanımı sonrası dezenfekte edilmektedir.


* Banyomuz sizler için el değmeden ve özel dezenfektanlar ile temizlenmiştir. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.


Sağlıklı ve keyifli bir konaklama deneyimi yaşamanız bizler için çok önemli. Bu konuda sizlerin desteğine inanın çok ihtiyacımız var. Gösterdiğiniz hassasiyet ve destekler için şimdiden sizlere çok teşekkür ediyoruz.

Sağlıklı günler dileriz.

DİREKT REZERVASYON YAP & AYRICALIK KAZAN

MAKE A RESERVATION

ODANIZA GÖZ ATIN

FRESCO CAVE SUITES | CAPPADOCIA


Eski Kayakapı Girişi Musa Efendi Mahallesi Esat Ağa Sok. No:15 Ürgüp/Nevşehir/Cappadocia

+ 90 384 341 66 60

+ 90 384 341 34 90

+ 90 384 341 66 64

[email protected]

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ


Web sitemizde gördüğünüz fiyatların diğer online sitelerin en iyisi olduğunu garanti ederiz. Doğrudan internet sitemizden rezervasyon yaptığınız sürece en düşük fiyatı alacaksınız

Marketing By Hotel Linkage
Build your free website with Moonfruit